Dráček ZOG a princezna REBELKA
Dráček ZOG a princezna REBELKA
Dráček ZOG a princezna REBELKA
Dráček ZOG a princezna REBELKA

Dráček ZOG a princezna REBELKA

K-SCH-0201
Zboží není k dispozici
314 Kč
S DPH

 
Víte, čemu se učí malí dráčci v dračí škole moudré slečny Drakounové? Učí se tam létat, řvát, chrlit oheň, ale taky chytat princezny nebo bojovat s rytířem.

Dráček Zog je tím nejsnaživějším ze všech žáků, ale také tím, komu se nevyhne žádná pohroma. S každou zkouškou (a každým úrazem, modřinou nebo ochořením) se zdá, že je jeho sen o získání zlaté hvězdy pro toho nejlepšího vzdálenější a vzdálenější. Když se ovšem do věci vloží princezna Ella, jde všechno snáz a Zog s její pomocí nakonec dosáhne vytouženého cíle. Ella totiž není jen tak nějaká princezna – je to pořádná rebelka! Nažehlené šatičky a drahokamy jí nic neříkají, raději by cestovala po celém světě a pomáhala potřebným. A přesně to také udělá – na zádech dráčka Zoga!

Kdo to volá o pomoc? Mořská panna, která se spálila na sluníčku? Nachlazený lev? Nešťastný jednorožec? Stačí zavolat létající ambulanci, která najde lék na každé trápení!

Dramatický, vtipný a skvěle ilustrovaný příběh hvězdné dvojice autorů Julie Donaldson a Axela Schefflera, jejichž knihy pro děti jsou známé a oblíbené po celém světě, do češtiny brilantně přebásnil Robin Král, mladý český básník, textař a překladatel, autor mnoha úspěšných knížek pro děti, za něž získal mj. prestižní ocenění Magnesia Litera či Zlatá stuha.

Autor: Julia Donaldson
Překlad: Robin Král
Ilustrace: Axel Scheffler
Žánr: Humor pro děti
Doporučeno: od 4 let
Počet stran: 64
Rok vydání: 2018
Pořadí vydání: První
EAN: 9788087034880

Nové
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt byl přidán k porovnání.