Školní aktovka Batman magnetic

Školní aktovka Batman magnetic

94498110
Zboží není k dispozici
2 090 Kč
S DPH

Chlapecká školní aktovka BATMAN 2017 je určena pro chlapce 1. - 4. ročníku ZŠ.

 

Školní aktovka Ars Una z luxusní kolekce Batman, která je určena pro chlapce ve věku 6.-10. let, tedy prvního stupně základní školy. Aktovka je vyjímečná použitými materiály a kvalitním zpracováním. Aktovka má výborně zpracované prodyšné polstrování v bederní oblasti.


Školní aktovka Ars Una z kolekce Batman 2017, která je určena pro chlapce ve věku 6.-10. let, tedy prvního stupně základní školy. Aktovka je vyjímečná použitými materiály a kvalitním zpracováním. Aktovka má výborně zpracované prodyšné polstrování v bederní oblasti.
Dno je pevné a voděodolné. Na aktovce naleznete spoustu bezpečnostních prvků v podobě reflexních pásek. V hlavní komoře jsou tři vnitřní příhrádky na učebnice a sešity, dále pak jedna menší pro uložení menších předmětů a vnitřní přihrádka na zip pro bezpečné uložení např. peněženky či mobilního telefonu. Na bocích jsou dvě prostorné přihrádky na suchý zip, které pojmou láhev na pití či přezůvky.Další výhodou jsou tříbodové nastavitelné a velmi komfortní ramenní popruhy. 

Váha aktovky je pouhých 1,1 kg, rozměr 330 x 390 x 230 mm, vyrobena z voděodolného materiálu. 

Nový způsob zavírání systémem Magnetic lock

Určení
pro kluky
Rozměry
330x410x240 mm
Hmotnost
1.1 kg
Určeno pro
1. stupeň ZŠ
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt byl přidán k porovnání.